Acum citesti
Atelier Pinion angajează mecanic

pinionAtelier Pinion cauta mecanic cu experienta pentru un job in Bucuresti la un service ce se va deschide in curand. Se ofera salariu plus comison, iar pentru cine ar vrea sa vina din provincie, posibilitatea de cazare gratuita intr-un studio central, aproape de locatia atelierului.

Responsabilitati:
– identificarea problemelor in functionarea unei biciclete si discutarea solutiilor
– estimarea de costuri
– servisarea si reglarea bicicletelor(service complet furci, centrare si spitare roti, etc)
– repararea si schimbarea de componente
– degresarea si curatarea bicicletelor si a componentelor
– sfatuirea clientilor cu privire la componente si modul de folosire
– completarea la calculator a fisei de service

Astept CV-urile pe mail la alex @ atelierpinion.ro, iar pentru detalii suplimentare la 0721274874.

Vezi Comentarii (4)
  • De ce om fi noi romanii asa de fuduli , snobi si inconstienti ca dam buzna la angajare numai la corporatii ??? Cui ii pute sa lucreze la o firma mica ?

  • Nu cred ca e cazul aici. Si sper sa nu fie niciodata.
    Bicicleta trebuie sa ramana tot timpul o afacere mica. Pentru mine asa are farmec.
    Am vrut sa fiu putin ironic. Sper sa nu fi deranjat pe nimeni.

  • Eu am vrut sa fiu sincer . Ma deranjeaza ca tinerii ( mai ales ) dau buzna sa se angajeze la ,,corpotatii ,, . Le e rusine sa se angajeze la firme romanesti . In acest fel le fac jocurile la nemernicii astia care vin in Romania sa faca profituri pe care in alta parte nici nu visau sa le faca . Sa plece in tarile lor de origine , invirtindu-se…

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata.

seventeen + 17 =