Acum citesti
SportGuru angajează coordonator departament biciclete

sport_guruSportGuru ne anunță că vor să angajeze coordonator pentru departementul de biciclete. Prin urmare, te invităm să parcurgi cerințele de mai jos, iar în eventualitatea în care te califici pentru post, îți urăm mult succes!

Candidatul ideal:

– sa aiba o atitudine pozitiva si sa fie deschis provocarilor
– sa aiba vaste cunostinte comerciale si tehnice despre biciclete si accesoriile conexe
– sa aiba experienta anterioara in coordonarea unui magazin (departament) de biciclete
– sa fie familiarizat cu pregatirea comenzilor, cu procesul de vanzare si service precum si cu cel de raportare specifica
– sa detina bune abilitati de comunicare verbala
– sa fie familiarizat cu utilizarea calculatorului (Microsoft Office, Internet, eventual forumuri / retele sociale)
– sa fie altfel 🙂
– permisul de conducere categoria B constituie un avantaj

Responsabilitati:

-sa coordoneze departamentul Biciclete
-sa intocmeasca si sa urmareasca permanent necesarul de marfa in concordanta cu tendintele pietei
-sa urmareasca si sa coordoneze procesul de vanzare si echipa implicata in acesta
-sa urmareasca si sa coordoneze service-ul si echipa tehnica
-sa intocmeasca rapoartele specifice
-sa participe la eventuale evenimente
-sa aiba idei si sa fie creativ

CV-uri la adresa [email protected]

Vezi Comentarii (0)

Lasa un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicata.

1 × two =